Projekt Pešbus v tednu mobilnosti

16.-20. 9. 2024, učenci 2.-5. razreda, ki živijo na Pohrastniku in v Metlečah. Prijavnice do ponedeljka, 9. 9. 2024. Pešbus “vozni red” Pešbus

Kratki filmi o trajnostni mobilnosti:

Slovenska platforma za trajnostno mobilnost – SPTM

Inštitut za politike prostora – IPOP

Spoštovani starši!

Z učenci od 2.- 5.razreda, ki živijo na Pohrastniku in v Metlečah, bomo v tednu mobilnosti od 16. 9. 2024 do 20. 9. 2024 vsako jutro izvajali projekt PEŠBUS.

Projekt poteka v sodelovanju z Občino Šoštanj. Podrobnejša navodila in prijavnica so v Obvestilu za starše.

Vabimo vas, da do ponedeljka, 9. 9. 2024, prijavite svoje otroke v ta projekt. Veseli bomo tudi vašega sodelovanja.

Lep pozdrav,

Klementina Rednak Mežnar,

koordinator projekta Pešbus na šoli

“Podporo in materiale za izvedbo Pešbusa in Bicivlaka nudi IPoP – Inštitut za politike prostora v okviru programa Aktivno v šolo in zdravo mesto, ki ga sofinancira Ministrstvo za zdravje RS in je del prizadevanj Dober tek Slovenija za več gibanja in bolj zdravo prehrano.”

Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.