TD – Pika Nogavička

3. abcd: ponedeljek, 9. 9. 2024, 1. in 2. r.: torek, 10. 9. 2024, POŠ: sreda, 11. 9. 2024

Spoštovani starši!

V TOREK, 10.9.2024, bomo izvedli 1. tehniški dan. Obiskali bomo Pikine delavnice, kjer bomo ustvarjali.

Otroci naj bodo primerno obuti in oblečeni (lahko tudi v Piko ali gusarja). S seboj naj imajo večji nahrbtnik za izdelke in sok.

Stroški avtobusnega prevoza so 4 € in jih poravnate preko položnice.

V šolo se vrnemo okoli 12.00.

Lep pozdrav,

Učiteljice 1. in 2. razredov

Spoštovani starši!

V sredo, 11. 9. 2024, bomo imeli prvi tehniški dan. Obiskali bomo Pikine delavnice in si ogledali Pikino predstavo z naslovom Cirkus na mesec.

Učenci pridejo v šolo kot po navadi. Lahko se oblečejo v Pike ali gusarje (gusarji pustijo svoje orožje doma). Prvošolci in drugošolci pa naj ne pozabijo na rumene rutice. Učenci potrebujejo še manjši nahrbtnik s plastenko navadne vode. Prav tako naj imajo s seboj manjši sendvič ali štručko. Prosimo pa, da ne nosijo sladkarij. Vrnemo se do kosila.

Lep pikast pozdrav!

Razredničarke POŠ